У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Цирк на воді Waterland. Таємниці Атлантиди

19 березня 2023, 16:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

З 11 лютого у Львівському цирку виступатимуть неймовірні артисти "Waterland". Вони привезли до Львова чарівну дитячу виставу "Таємниці Атлантиди", щоб занурити глядачів у секрети водної стихії, познайомити з русалками та іншими чарівними істотами. Не обійдеться у виставі і без кохання.
 
Незвичайна подія тим, що вона пронизана цирковими елементами, танцями фантастичних фонтанів та лазерними ефектами, які гармонійно вписуються в канву сюжету. Не дивно, чому шоу "Таємниці Атлантиди" отримало безліч позитивних відгуків як в Україні, так і за кордоном.
 
Ця вистава вразить вас лазерним шоу та балетом на воді, звуковими ефектами, унікальною сценою, яка може трансформуватися у дивовижні різнокольорові фонтани. Більше того, у шоу використовують величезний басейн, що вміщує 170 тонн води. Це справжня фантастика!
 
Чекаємо Вас!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Цирк на воді Waterland. Таємниці Атлантиди відбудеться 19 березня 2023, 16:00, неділя в Львівський державний цирк. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.