У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт пам'яті Володимира Івасюка «Наш Івасюк»

21 березня 2023, 20:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

21 березня на сцені Львівської опери відбудеться концерт, присвячений пам‘яті одного з основоположників української естрадної музики Володимиру Івасюку – «Наш Івасюк».
 
Для надання нового звучання улюбленим пісням на сцені Львівської опери об’єднаються:  естрадно-симфонічний оркестр, хорова капела та кращі виконавці.
 
Доповнить все це спеціально розроблена сценографія та унікальний відеоряд з рідкісних фото та відео з життя Володимира Івасюка.
 
Заспівати улюблені пісні під акомпанемент хорової капели України «ТРЕМБІТА» зберуться виконавці: Оксана Муха, Павло Табаков, Вікторія Ященко, SOWA, Марина Коренєва, Ігор Гуйцалюк, Вероніка Тишинська, Ольга Муль.
 
Диригент та художній керівник проєкту – Народний артист України Микола Кулик.
 
Концерт продовжує серію подій «Gala Concert by Mykola Kulyk».
 
Пісні Володимира Івасюка завжди лишатимуться символом незламності українського духу.
 
«Червона рута», «Я піду в далекі гори», «Водограй» , «Лиш раз цвіте любов», «Балада про мальви» та понад сотня інших композицій – безцінний спадок, який залишив нам поет.
 
«Наш Івасюк» – не просто концерт, а вечір подяки за українську пісню, яку не зможе знищити жодне зло.
 
Проведіть цей вечір разом із нами!
І пам‘ятайте, ми обов‘язково переможемо!
 
Алже частину коштів з прибутку спрямовуємо на забезпечення потреб наших ЗСУ!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Львів.

Концерт пам'яті Володимира Івасюка «Наш Івасюк» відбудеться 21 березня 2023, 20:00, вівторок в Львівський оперний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.